Vasaros renginiai

Vasara – tai metas, kai norisi pamiršti darbus biure, miesto šurmulį ir leistis į gamtą, kartu su kolegomis mėgautis saule, mirkti vandenyje ir linksmintis. Patikėkite savo įmonės šventę mums ir jums nereikės rūpintis niekuo, išskyrus gera nuotaika. Pagal jūsų norus suderinsime sporto, poilsines pramogas su kūrybinėmis dirbtuvėmis, mokymais. Renginių organizatoriai pasirūpins, kad jūsų vasaros renginyje netrūktų nutrūktgalviškų, nuotaikingų ir išradingų pramogų, maisto bei gėrimų ir prisiminimų, kuriais galėsite per žiemą dalytis laukdami kitos vasaros.

ORGANIZUOJAME:

  • temines vasaros šventes;
  • išvykas į gamtą;
  • komandos formavimo renginius;
  • susitikimus, sąskrydžius;
  • išvažiuojamąsias verslo konferencijas;
  • vasaros sezono atidarymus, prezentacijas;
  • asmenines šventes.

VASAROS RENGINIŲ IDĖJOS

Strazdanotos vasaros vakarėlis
Tai puikus pasiūlymas tiems, kurie nori kiek kitaip padėkoti kolegoms ir partneriams. Gražų vasaros vakarą pakvieskite savo svečius į elegantišką vakarėlį, o viskuo pasirūpinsime mes. Gaivūs, lengvi gėrimai, aukštos klasės vakarienė, gyvos grupės svingavimas, ką tik iškeptų pyragaičių degustacija ir kitos neįpareigojančios pramogos – leis pasijusti tikrai aristokratiškoje aplinkoje. Tiems, kurie vis dėl to neįsivaizduoja vasaros be veiksmo ir sportinių rungčių, taip pat sugalvosime įvairiausių atrakcijų. Viskas, ką reikės padaryti jums ir jūsų svečiams, – nepamiršti pasipuošti strazdanėlėmis.

Svečiuose pas amazones
Svečiuose pas amazones – tai originalus vasaros renginys, paįvairintas daugybe žaidimų ir pramogų. Amazonės, moterų karių tauta, garsėjusi savo išmone ir narsa, o kovingu pranokdavusi net vyrus. Pasak legendos, kartą per metusjos įkurdavo kaimą įspūdingoje vietovėje, kur surengdavo įvairiausiasvaržybas atvykėlių gentims. O išbandžiusios svečių jėgas amazonės iškeldavo vaišes ir nepamirštamas linksmybes. Dabar ir jūs turite galimybę tapti legendos dalimi.

Piratų mūšis
Tai, apie ką vaikystėje skaitėte knygose ar matėte filmuose, šiandien taps jūsų realybe – mes jus pagrobsime į piratų laivą ir nuplukdysime į karštąsias Karibų salas, kur jūsų neišvengiamai laukia svaiginantys nuotykiai. Pavojai, iššūkiai, romas ir linksmybės – tai pirato kasdienybė. Karibų salose, kur galioja piratų tradicijos ir taisyklės, ieškosite lobio, mėgausitės maudynėmis, ragausite kokteilius su romu, leisitės į netikėtus pergalingus žygius, kovosite su kitais piratais ir, be abejo, patirsite pašėlusius nuotykius.

Lietuviškos vertybės
Pasisvečiuokite lietuviškame kaime. Lietuviškos tradicijos sumišusios su šiandiena, lietuviškas kaimas ir visi patogumai, arklių traukiamas vežimas ir keturačiai, įvairiausi tradiciniai amatai. Atskiros programos dalys skirtos keturiems Lietuvos regionams: mėgausitės derlingų Suvalkijos žemių gėrybėmis, dalyvausite dzūkiškame grybavimo maratone, kausitės užsispyrusių karingų žemaičių mūšiuose ir kaitinsitės aukštaitiškoje pirtyje. Vakare pakviesime užsukti į karčemą, kur jus pasitiks jos šeimininkas ir žavios jo dukros, gros linksma kapela, suksitės rateliuose ir dainuosite visiems puikiai žinomas lietuviškas dainas. Sako, kad lietuviai nemoka linksmai švęsti… Mes įrodysime, kad jie klysta.

Skautų stovykla
Kviečiame į ekstremalią skautišką stovyklą. Stovyklavietėje iškelsime vėliavą, pasiskirstysime būriais ir keliausime į miškus, kur lauks gausybė išbandymų. Patys susikursime laužą ir ant jo gaminsime maistą. Dalyvausime įvairiuose skautiškuose žaidimuose. Na o po dienos išbandymų, kai rikiuotėje apdovanosime sumaniausius, narsiausius, draugiškiausius, kilniausius, patriotiškiausius, o vakarosime prie didžiulio laužo šokdami ir dainuodami. Juk vienas iš skautų šūkių – „Pramoga su tikslu!“

Jei čia neradote jums patinkančios idėjos, susisiekite su mumis – mes turime dar daugiau sumanymų.

Mūsų klientai