Komandos formavimas

Kiekvienai įmonei svarbu darnus kolektyvas, nes nė vienas iš mūsų atskirai nesame tokie stiprūs, kaip veikdami drauge. Dirbdami kasdienį darbą neišvengiamai turime keistis žiniomis, patirtimi ir informacija bei ryžtingai daryti greitus ir tikslius sprendimus. Dažnai dėl nesusikalbėjimo, nepasitikėjimo kolega tokie mainai nevyksta taip sklandžiai, kaip norėtųsi, ir tai tiesiogiai veikia įmonės rezultatus. Organizuodami komandos formavimo mokymus (angl. teambuilding) padėsime jūsų darbuotojams tapti kryptingai dirbančia, draugiška, vieninga ir darnia komanda, pagelbėsime išsiaiškinti kiekvieno jos nario stipriausias puses.

KOMANDOS FORMAVIMO MOKYMAI (ANGL. TEAMBUILDING) SUSIDEDA IŠ:

  • komandinių žaidimų, ugdančių komandinę dvasią;
  • kūrybinių užduočių, skatinančių bendrauti;
  • profesionalių lektorių paskaitų, per kurias įgyjamos teorinės žinios;
  • teminio vakarėlio, skirto artimesniam komandos narių pažinimui.

Atsižvelgdami į jūsų įmonės veiklą pasiūlysime temą ir lektorių, padėsime pasirinkti užduotis ir žaidimus, sukursime vakarėlį, atitinkantį individualius jūsų įmonės poreikius, stiprinantį darbuotojų ryšius ir skatinantį lojalumą bei motyvaciją.

KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIŲ IDĖJOS

Fotomedžioklė
Vienas populiariausių ir daugiausiai sėkmės sulaukusių komandos formavimo projektų – orientacinis žygis fotomedžioklė. Tai linksmas, netradicinis laisvalaikis, kuris ne tik malonus, bet ir naudingas. Fotomedžioklėje įamžinsite savo kolegas ir pats būsite užfiksuotas pačiose netikėčiausiose, komiškose situacijose, o savo laimikiais kaip trofėjais galėsite papuošti biurą ar namus. Fotomedžioklė – būdas ugdyti geresnius kolektyvo bendradarbiavimo ryšius. Ne greičiau pasiektas finišas, o gerai apgalvotas, kūrybiškai įveiktas, kupinas gerų emocijų ir draugiškai nueitas kelias – toks žygio tikslas. Tarpinėse orientacinio žygio stotelėse laukia loginės, ekstremalios, kūrybinės, fizinės užduotys. Tik jas atlikus galima fotošautuvu „nušauti“ savo laimikį.

Beprotiškos lenktynės
Tai ne „Tour de France“, bet labai panašu. Dviračių lenktynių dalyviai suskirstomi į komandas atsitiktine tvarka. Laimi ta komanda, kuri pirmoji pasiekia finišą, bet nebūtinai ta, kuri yra greičiausia – šiame komandos formavimo renginyje svarbiausia sumanumas ir kolektyvinė dvasia. Lenktynių tikslas surasti užduočių punktus, pažymėtus specialiais ženklais, ir kuo tiksliau išspręsti galvosūkius ar atlikti įvairius fizinius išbandymus. Kiekviename punkte komandų laukia netikėtumai, kurie gali visiškai pakeisti lenktynių eigą, lyderius, leidžia „atkeršyti“ konkurentams. Tai beprotiškos lenktynės, kupinos azarto ir nuotykių.

Olimpiada
Sakoma, kad geriausiai santykius išbando kelionės. Pakvieskite savo įmonės kolektyvą į išvyką, o mes jiems surengsime aktyvių išbandymų ruožą. Įmonės olimpiada – puiki proga smagiai praleisti laiką, pabendrauti, pasportuoti, draugiškai suremti pečius ir pasivaržyti. Vandens ir sausumos atrakcijos, įvairios nuotaikingos estafetės suburs jūsų kolektyvą ir pažadins kovos azartą.

Televizijos reporteris
Kiek žmonių reikia norint sukurti žinių reportažą? Ar norint patekti į žinių laidą būtinai reikia sensacijos? Ar galima iš nieko susprogdinti bombą? Mes suskirstysime jūsų kolektyvą į komandas ir kiekviena iš jų turės parengti reportažą jūsų įmonės televizijos žinioms. Komandos turės išsirinkti savo redaktorių, žurnalistą, montažo režisierių, žinių pranešėją, joms padės profesionalūs operatoriai. Na, o vakarinės programos metu per didelį ekraną bus parodyti visi reportažai. Kažin kokias paslaptis ir sensacingas naujienas jie atskleis…

Dirbtuvės
Niekas taip nesuvienija kolektyvo kaip bendras tikslas ir vieningas darbas. O jeigu visa tai dar sujungtume su kūryba… Profesionalūs savo amato meistrai pamokys ir pakreips teisinga linkme, o visa kita priklauso nuo jūsų fantazijos. Galbūt norite su savo kolektyvu sužinoti indų virtuvės paslapčių, tuomet surinkite visus virtuvėje: gamindami bendrausite, o paskui visi draugiškai vaišinsitės savo kulinariniais šedevrais. Jeigu pakviesite kolegas į tapybos, keramikos ar mozaikos gaminimo pamokas, po jų biure galėsite surengti darbų parodą ir nustebsite, kiek kūrybingų ir talentingų darbuotojų turite.

Jei čia neradote jums patinkančios idėjos, susisiekite su mumis – mes turime dar daugiau sumanymų.

Mūsų klientai