Kalėdiniai renginiai

Kalėdos – tai laikas, kai reikia švęsti ir dovanoti dovanas brangiausiems žmonėms. Tad padovanokite savo darbuotojams neužmirštamus įspūdžius. Kalėdos nebūtinai turi būti prie eglutės su nykštukais, Snieguole ir Kalėdų seneliu. Kalėdos gali būti netradicinės, nestandartinės, bet tokios, kurias atsiminsite ilgai. Pagal jūsų pageidavimus renginių organizatoriai kūrybingai ir atsakingai suorganizuos jūsų renginį, o jūs galėsite švęsti kartu su savo svarbiausiais svečiais.

ORGANIZUOJAME:

  • kalėdinius ir naujametinius renginius;
  • teminius renginius;
  • šventes darbuotojų vaikams.

KALĖDINIŲ RENGINIŲ IDĖJOS

Muzikinė laiko mašina
Leiskitės nešami muzikos uragano, kuris vienam vakarui jus sugrąžins į XX a. pradžią ir tarsi laiko mašina nuskraidins per visus praėjusio amžiaus muzikos stilius. Šiame vakarėlyje kiekvienas galės pasijausti tikra žvaigžde: galbūt rimtu džiazo muzikantu, gal padūkusiu rokenrolistu, gal rimtu rokeriu, gal popmuzikos diva ar tikru gatvės reperiu. Ir nesvarbu kuriam stiliui atstovausite, vis tiek visus sujungs audringa diskoteka ir smagūs muzikiniai žaidimai.

Atvirkščios Kalėdos
Jums nusibodo stereotipai, kad Kalėdos turi būti būtinai baltos, kad jei nėra eglės, tai šventės nebus, kad raudonskruostis Kalėdų senis mėto dovanas per kaminą į kojines? Jums siaubingai įgriso kalėdinės dainos, skambančios per visus garsiakalbius? Gal iš jūsų Grinčas tikrai pavogė Kalėdas? Kas sakė, kad tai blogai. Surenkime Kalėdas-ne Kalėdas, kur eglė bus ne eglė, o Senis – ne senis. O gal per šias šventes jūs norite ne tik gauti dovanas, bet ir patys dovanoti? Surenkite aukcioną ar loteriją ir padovanokite savo įmonei išskirtinę dovaną (pvz., medžių alėją, kurią pasodinsite atšilus orams) arba nudžiuginkite tuos, kuriems labai trūksta džiaugsmo. Sukurkime tik šių metų Kalėdų tradicijas, o kitais metais sukursime naujas.

Kelionė aplink pasaulį
„Dėmesio dėmesio! Prasidėjo keleivių laipinimas skrydžiui aplink pasaulį“. Atvykusius į mūsų lėktuvo VIP klasės saloną jus pasitiks paslaugios skrydžio palydovės, o visos kelionės metu saugiai iš vienos šalies į kitą transportuos patyręs pilotas-renginio vedėjas. Tad įsitaisykite patogiai. Keliaudami į vis naują šalį stebėsite įspūdingus pasirodymus ir mėgausitės gurmaniškais įvairių pasaulio virtuvių patiekalais bei gėrimais. Žinoma, galėsite ne tik žiūrėti, bet ir patys dalyvauti įvairiose pramogose.

Maskaradas
Niekas savo elegancija ir didybe negali prilygti maskarado puotai. Per šias Kalėdas surenkite savo kolektyvui maskaradą irvisi kartu pasijusite tarsi tikrame Venecijos karnavale. Čia damos pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis, o vyrai – prabangiais kostiumais, čia kiekvienas stengiasi nustebinti originaliomis kaukėmis. Maskarado puota kupina paslapčių ir staigmenų. Ir tik vidurnaktį išvysite, kas slėpiasi po kauke.

Tūkstantis ir viena naktis
Į paslaptingą „Tūkstančio ir vienos nakties“ pasaką, kurią seks Šecherezada, jus vilios rytietiškos muzikos garsai, spalvingos skraistės ir egzotiški kvapai. Čia ant minkštų pagalvių šnekučiuosis turtuoliai pirkliai, juos magiškais šokiais gundys gražuolės pilvo šokėjos, haremo gražuolės vaišins arabiškais skanumynais ir rake. Na, o vidurnaktį džinas galbūt net išpildys tris jūsų norus…

Talentų šou
Kiekvienas vadovas žino, ką geriausiai moka jų darbuotojai, bet ar žino, kokius talentus slepia tarp skaičių paskendusi buhalterė, sumanus rinkodaros vadybininkas ar tylusis IT specialistas. Gal jūsų komandoje yra talentingų dainininkų, šokėjų, magijos meistrų ar poetų. Paskatinkite juos atsiskleisti ir jūsų kalėdinis vakarėlis bus kupinas staigmenų bei malonių įspūdžių. Mes pakviesime profesionalius komisijos narius, kurie įvertins talentų šou dalyvius, o pačius geriausius, drąsiausius, kūrybingiausius, žinoma, apdovanosime.

Jei čia neradote jums patinkančios idėjos, susisiekite su mumis – mes turime dar daugiau sumanymų.

 

Mūsų klientai