„EMP recycling“ 15-os metų gimtadienis Žaliajame mieste

Atsakingą požiūrį į aplinką propaguojanti įmonė „EMP recycling“ savo įmonės darbuotojus ir svečius pakvietė į gimtadienio šventę Žaliajame mieste. Prie įėjimo į Žaliąjį miestą – simbolinėje EMP stotyje – svečius pasitiko šios šventės simbolis – gyvas medis.

Atvykę į Žaliąjį miestą visi galėjo aplankyti įvairiausias jo erdves: vaizdo projekcijose stebėti „EMP recycling“ istoriją ir ekologiškų ateities miestų reginius, žvalgytis po kūrybines dirbtuves bei parodas ir… ne paslaptis, užsukti į Žaliojo miesto kavinę ar tiesiog linksmintis.

Nuo žole nuklotos scenos tarp medžių čiulbant paukščiams skambėjo sveikinimo žodžiai ir geriausi linkėjimai jubiliatui. Po oficialių žodžių pasirodžiusi akrobatė privertė iš susižavėjimo aikčioti ne vieną svečią. Linksmieji lindyhoperiai savo šokiais ir gera nuotaika užkrėtė visus šventės dalyvius, o Rasos Kaušiūtės muzikos hitų paradas žaliojo miesto svečius viliojo į šokių aikštelę.

EMP dirbtuvėse Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto studentų pagaminti ekošviestuvai, naudojant EMP gamyklos žaliavas, sukėlė didžiulį susidomėjimą – EMP aukcione svečiai drąsiai kėlė kainą norėdami įsigyti ir namuose turėti originalų dirbinį.

Na, o šventę vainikavo įspūdingas ugnies šou – nuostabus fakyrų spektaklis su specialiais efektais, mistiška muzika ir sudėtingais triukais.

Mūsų klientai