UAB „Draiveris“ 5-erių metų gimtadienis

Sparčiai auganti ir besiplečianti įmonė „Draiveris“ savo lojaliems darbuotojams ir naujai į kolektyvą įsiliejusiems nariams 5-erių metų gimtadienio proga padovanojo gražią šventę, į kurią buvo įtrauktos ne tik linksmybės, bet ir komandos formavimo užsiėmimai. Be to, taip pramogaudamas kolektyvas dar ir draugiškai atšventė Kalėdas.

Į šventę svečiai rinkosi žengdami raudonu kilimu, prie įmonės logotipais papuoštos sienos juos pasitiko ir šampanu vaišino mergina-gyvas stalas. Kadangi „Draiverio“ kolektyvą daugiausia sudaro vyrai, jų kraują seksualiais šokiais kaitino žavingos šokėjos.

O kas geriausiai padeda susipažinti, sušildo atmosferą ir leidžia svečiams pasijusti jaukiau? Žinoma, įvairiausi nuotaikingi žaidimai. Juose įmonės darbuotojai galėjo pademonstruoti savo sumanumą, šmaikštumą, kūrybiškumą ar net vikrumą. Smagiose rungtyse, atsakinėjant į rimtus arba juokingus klausimus visiems puikiai sekėsi atskleisti savo stipriausias puses. Na, o patys geriausi, be abejo, Kalėdų senelio buvo apdovanoti šauniais prizais.

Neabejojame, kad po šios šventės „Draiveryje“ užsimezgė ne viena tvirta draugystė, kolektyve atsirado daugiau tarpusavio supratimo, o iškilusios problemos dabar sprendžiamos lengvai ir greitai.

Mūsų klientai